Instalujeme satelity, antény, EZS zabezpečovací systémy, CCTV kamerové systémy, EPS požární systémy, ozvučovací systémy, datové rozvody, DVB-T příjem.

satelity, antény, ezs, zabezpečovací systémy, eps, kamerové systémy, domácí kina, datové rozvody, dvb-t, chytrá domácnost, IQ elektroinstalace

Kariéra

Hledáme SLABOPROUDAŘE do týmu 2 Max +,s.r.o. - Elektrosystémy

 Náplň pracovní pozice:

  • Instalace a programování IQ chytré elektroinstalace
  • Instalace, porgramování a kontroly zabezpečovacích a kamerových systémů
  • Instalace a nastavení anténních a satelitních systémů
  • Instalace a měření datových rozvodů

Požadujeme:

  • Manuální zručnost
  • Řidičský průkaz skupiny B
  • Samostatnost, spolehlivost, flexibilita
  • Základní znalosti v oblasti IT
  • Praxe není podmínkou
  • Vítáme i mladé kandidáty čerstvě po maturitě
  • Znalost systémů EZS, EPS, CCTV, STA apod. výhodou

Nabízíme:

  • Dobré finanční ohodnocení
  • Zázemí ve stabilní společnosti s dlouholetou historií
  • Zaučení v oboru
  • Zajímavá práce v přátelském kolektivu
  • Další výhody (stravenky, odborná školení, služební auto, telefon, atd.)

KONTAKTUJTE NÁS a připojte se k našemu týmu:

email: janecek@2maxplus.cz

tel: 777 838 777

Jméno*:
Telefon*:
Předmět:
Text*:
Soubor:

antispamová ochrana*: kod
* povinné položky
* vyplpňte alespoň jednu z položek