Společnost 2 MAX, s.r.o. - divize dřevovýroba, vyrábí spárovky, spárovkové desky, dřevěné brikety, pilinové brikety a další výrobky ze spárovky.

spárovka, spárovková deska, dřevěné brikety, pilinové brikety, dřevovýroba

menu
NOVINKY
Volná pracovní místa

viz odkaz KARIÉRA


2 MAX, s.r.o. - výroba spárovek, dřevěné brikety

x

Naše společnost 2MAX, s.r.o. byla založena v roce 1998. V roce 2004 se firma, v rámci diverzifikace podnikání, rozhodla rozšířit svoji činnost o dřevovýrobu, přesněji o výrobu spárovkových desek, resp. spárovek. Spárovku úspěšně obchodujeme od roku 2005 nejenom v rámci České republiky, ale především v zemích západní Evropy, zejména ve Skandinávii. Tyto obchody realizujeme s naší partnerskou společností V.I.S. Export-Import spol. s r.o.
Od roku 2010, kdy jsme zakoupili nový CNC stroj, vyrábíme ze spárovky také kompletní schodišťě a jejich části a to včetně povrchové úpravy a balení.
V rámci environmentální politiky firma zpracovává veškerý dřevní odpad do dřevěných briket. Dřevěné brikety prodáváme maloobchodně i velkoobchodně nejen v ČR, ale také v zahraničí.

Naše filozofie je výroba hotového výrobku od kulatiny, tedy kompletní zpracování od surového vstupního materiálu po výsledný produkt, který je povrchově upravený, zabalený a připravený pro konečného zákazníka.

vis   Partnerská firma VIS