Společnost 2 MAX, s.r.o. - divize dřevovýroba, vyrábí spárovky, spárovkové desky, dřevěné brikety, pilinové brikety a další výrobky ze spárovky.

spárovka, spárovková deska, dřevěné brikety, pilinové brikety, dřevovýroba

PRODUKTY zavřít
  MĚNA

  Spárovka, spárovková deska

  Spárovka, či spárovková deska je masivní plotna z přířezů sušených na 8% vlhkost s tolerancí ±2%, napojovaných buď šířkově a délkově tzv. spárovka CINK, nebo pouze šířkově tzv. spárovka FIX a to v různých formátech a kvalitách.

  x
  cink


  spárovka FIX

  fix

  Spárovkové desky, spárovky vyrábíme z tvrdého listnatého dřeva jako je - DUB, BUK, JASAN, TŘEŠEŇ, OŘECH LESNÍ a JAVOR z lesních zdrojů na území České republiky, Slovenska, Maďarska, Rumunska, Ukrajiny, a dalších zemí.

  Spárovky vyrábíme také z termo upravených dřevin, převážně z jasanu. Díky termo úpravě dřevo dostává v celém objemu tmavý barevný odstín bez moření. Pro názornost uvádíme příklad jasanu bez úpravy, po termo úpravě a po termo úpravě a olejování.

  jasan jasan olejovaný termo jasan termo jasan olejovaný
  jasan jasan olejovaný termo jasan termo jasan olejovaný

  Spárovku vyrábíme především na zakázku zhruba do 14 dnů od objednání. Pokud je dodací lhůta delší, je se zákazníkem předem konzultována. Některé rozměry spárovky máme skladem.

  Kompetentní osoba pro příjem objednávek, kalkulaci ceny, dodací termíny, atd. je vedoucí výroby, popř. jeho asistent.